Nazar Düğün Salonu

Ümraniye Akşam Lisesi

Şerifali Mah. Emin Sok. No:28 Ümraniye / İstanbul Ümraniye / İstanbul
Ücretsiz Üyelik
Bugün 1 , Temmuz ayında 10 ve toplamda 66 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Ümraniye Akşam Lisesi

Ümraniye Akşam Lisesi

Ümraniye Akşam Lisesi Okulumuz, Özel Ümraniye Akşam Lisesi Yönetiminde, Akşam Lisesi sektörlerinde, İstanbul İlinde, Ümraniye İlçesi, Şerifali Mahallesi. Emin Sok. No:28 Adresinde 11 yıldır tecrübe ve deneyimi ile hizmet vermektedir.

Ümraniye Akşam Lisesinin kuruluş amacı  Akşam Liseleri, ortaokul mezunlarına, örgün eğitim hakkını kaybeden (iki sene üst üste sınıfta kalan öğrenci örgün hakkını kaybeder) öğrencilere, açık öğretim lisesi öğrencilerine, lise eğitimlerini ara sınıflarda yarım bırakmış öğrencilere, 18 yaşını doldurmuş ama lise okuma hakkını kullanmamış öğrencilere, 12. sınıfta beklemeli olan öğrencilere lise diploması alabilmeleri için eğitim ve öğretim vermkektedir. Özel Akşam Lisemiz özel şahıslar tarafından kurulan ücretli bir okuldur.

Ümraniye Akşam Lisemiz Şile akşam lisesi, Sancaktepe akşam lisesi (www.sancaktepeaksamlisesi.com), Üsküdar akşam lisesi, Ataşehir akşam lisesi, (www.aksamlisesiatasehir.comKadıköy akşam lisesiBeykoz akşam lisesiMaltepe akşam lisesiSultanbeyli akşam lisesi konumlarına oldukça yakın, ulaşımı kolay, ulaşım araçları oldukça fazladır.

Ümraniye Akşam Lisemiz kolayca ulaşa bileceğiniz, güvenle kayıt olabileceğiniz, 11 yıllık tecrüye dayanan, binlerce mezun vermiş, fiyatları oldukça uygun, esnek ödeme seçenekleri, güleryüzlü idareci ve öğretmenler ile kayıt olabileceğiniz, diploma alabileceğiniz bir kurumdur.

 Özel Akşam Lisesi hakkında web sayfamız üzerinde tüm detayları okuyabilir, mesaj gönderebilir, öneri istekleriniz yazabilirsiniz. SMS'le Firma Bilgilerini gönderebilir, Özel Umut Akşam Lisesi Okulumuzu beğenebilir, Yorum yapabilir ve takip edebilirsiniz. Özel Ümraniye Akşam Lisesi Okulumuza İstek ve taleplerinizi haftanın 5 günü 08:00 / 20:00 Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (216) 415 00 83 Sabit Telefonu, 0 (543) 399 78 74 Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email info@umraniyeaksamlisesi.com ve web https://www.umraniyeaksamlisesi.com sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz.

 

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *

whatsapp