Nazar Düğün Salonu

ERŞAH-1_Gemlik Olta Tur

Ata mah, TC. Uludağ Üniversitesi Gemlik Sunğipek-Asım Kocabıyık Yerleşkesi yanı, Gemlik balıkçı barınağı, mendirek önü, GEMLİK/BURSA Gemlik / Bursa
Cep Onaylı
Ücretsiz Üyelik
Bugün 1 , Eylül ayında 19 ve toplamda 373 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

ERŞAH-1_Gemlik Olta Tur

Ata mah, TC. Uludağ Üniversitesi Gemlik Sunğipek-Asım Kocabıyık Yerleşkesi yanı, Gemlik balıkçı barınağı, mendirek önü, GEMLİK/BURSA

                     ERŞAH-1_Gemlik Olta & Balık & Gezi Turları

Tekne adı Erşah-1 olup, teknemiz Uludağ Üniversitesi Gemlik Sunğipek-Asım Kocabıyık Yerleşkesi yanında bulunan Gemlik balıkçı barınağındaki mendirekten kalkmaktadır.Firmamızın ismi Gemlikoltatur olup rezervasyonlarınızı internet sitemizden veya aşağıdaki iletişim bilgilerinden iletişime geçerek  yapabilirsiniz.

www.gemlikoltatur.com

 

İletişim & Whatsapp : 0534 077 88 03  

Facebook: ersah.gemlikoltatur

Instagram: ersah1_gemlikoltatur

Youtube: Erşah-1 Gemlik Olta Tur

 

Bursa/Gemlik balıkçı barınağından tekne ile hareket ederek Gemlik körfez de balık avı turları düzenlemekteyiz.Rezervasyona göre Kumla, Karacaali, Narlı, Kapaklı, Fıstıklı, Armutlu ve Mudanya tarafına da gezi ve olta balıkçılığı & gezi turlarımız düzenlenmektedir.

HEDEFİMİZ; ÖNCELİKLE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR...

Yaptığımız iş Balıkçılık, Avcılık, Amatör balıkçılık, Olta balıkçılığı, Deniz turizmi, Tekne turu, Deniz turu, Yat turu, Çapari turu, Körfez turu, Gezi, Turizm, Kıyı balıkçılığı, Tekne balıkçılığı, vs.kapsamaktadır.

Marmara bölgesi Gemlik’ te en çok avlanan balık türleri mevsimine göre öncelikle Çinekop, Lüfer, Kofana, Palamut, Levrek, İstavrit, İzmarit, Hamsi, Sardalya, Mezgit, Uskumru, Gümüş, Kırlangıç, Mırmır, Kalkan, Pisi, Karagöz, Eşkina, Kefal, İskorpit, İspari, Zargana balıklarıdır.

Daha nadir gözüken ve genelde Ege, Akdeniz ve Karadeniz bölgelerinde olan balıklar ise Akya, Barbunya, Çaça, Çipura, Dikenli öksüz, Dülger, Mercan, Fener balığı, Gelincik, Iskarmoz, Kayış balığı, Kılıç balığı, Kolyoz, Kömürcü balığı, Kupes, Lahoz, Lapin, Lipsoz, Mazak, Melanurya, Mercan, Mığrı, Mırlan, Berlam, Minekop, Orfoz, Orkinos, Papağan, Sarıkuyruk, Sarıağız, Sarpa, Sinagrit, Sinarit, Tekir,Tirsi, Tombik, Trakonya, Yazılı Hani, Yazılı Orkinoz balıklarıdır.

Unutmayın balık kısmet işidir, oltanıza ne geleceğini asla bilemezsiniz, deniz sürprizlerle doludur.

 

Gelirken yem olarak yanınızda, Yengeç, Karides, Teke, Mamun, Boru kurdu, Sülünez, Sülünes, Çime, Madya, Deniz minaresi, Deniz salyangozu, Midye, Mürekkep balığı, Kalamar, Suni balık yemleri,Hazır Suni Yem Seti, Sahte Maket Balık, Metal Jigging Yemi, Olta Kaşıkları, Döner Kaşıklar, Cam Rapala, Gelibolu Cam Sahtesi, Kalamar Zokası, Silikon Sahte Balıklar, Silikon LRF Yemleri, Silikon Kurt, Solucan, Larva Aromalı Silikon Yemler, Ahtapot, Yengeç, Kalamar, Istakoz, Arı, Çekirge, Karides, Böcekler, Sinek Olta Yemi, Sürüngen ve Kemirgen Yemler, Ölü ve Canlı Yem Takma Aparatı, Metal (Jig) Lrf Yemleri getirebilirsiniz.Eğer yeminiz yoksa üzülmeyin bizden temin edebilirsiniz.

Olta balıkçılığında genel olarak,Teleskopik kamışlar, Surf Kamışlar, Parçalı Kamışlar, Porselensiz Kamışlar, Çıkrık Kamışlar, Surf olta, Spin olta, Lrf olta, Jigging olta, Çıkrık olta, Trolling olta, Baitcasting olta, Fly olta tercih edilmektedir.Ancak teknede kısa kamışları kullanmanızı öneririz.Eğer balık tutmak için olta, kamış, Çapari, Misina, Misine, Olta iğnesi, Zoka, Olta kurşunu, Olta mantarı, Olta şamandırası, Olta fırdöndüsü, Olta kamışı, Tekne kamışı, Bot kamışı, Olta makinası, Olta makinesi vs.yoksa üzülmeyin bizden temin edebilirsiniz.

En çok tutulan markalar ise, Shimano, Daiwa, Okuma, Kendo, Ryobi, Fujin, Nikko, Hansen, Remixon, Discovery, Freecamp, Albastar, Bando, Silstar, Dolphin, Pionerr, Sunny, Savage gear, Dam, Cormoran, Rapala, Berkley, Bando, Abu garcia, Yozuri, Imax, Nomura, Prologic, Scierra gibi markalardır.Bu markaları tercih etmenizde fayda var.

Teknemizde tüm belgelerimiz ve yasal izinlerimiz mevcuttur.Yasal izinleri olmayan tekneler ve yolcuları çok ağır cezalara tabi tutulmaktadır.

 

TEKNEMİZİN ÖZELLİKLERİ;

Tekne olta balık turları için özel dizayn edilerek sadece bu iş için özel üretilmiştir.

Tekne fiber olup 2016 modeldir.Yeni ve donanımlı bir teknedir.

Teknede son sistem balık bulucu radar sistemi mevcuttur.

Teknede balık tutarken rahat etmeniz için minderli döner koltuklarımız mevcuttur.

Her yolcuya tuttukları balıkları koymaları için süzgeçli balık kovası verilmektedir.

Koltuğunuzun yanında yem kesme tahtası, sigara küllüğü ve olta kamışlarını takabileceğiniz aparatlarımız bulunmaktadır.

Wi-fi mevcuttur.

Tuvaletimiz, WC mevcuttur, temiz ve düzenlidir.

Tekne brandası mevcuttur.

Mutfak, ocak, temiz su, duş mevcuttur.

Düşmeleri engellemek için paslanmaz korkuluklar mevcuttur.

Tüm yolcu ve mürettebat sigorta kapsamı altındadır.

Tüm yolcu ve mürettebat için İSO belgeli can yeleklerimiz mevcuttur.

Ecza dolabımız mevcuttur.

Sınırsız sıcak içecek ikramı ücretsizdir.

HEDEFİMİZ; ÖNCELİKLE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR...

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *

whatsapp