Nazar Düğün Salonu

Enver Çağlar

Adalar / İstanbul
Ücretsiz Üyelik
Bugün 1 , Temmuz ayında 11 ve toplamda 232 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Enver Çağlar

Muhteşem Web Tasarım

Kategori tasarımı, Wordpress, grafik tasarımı ve php gibi teknolojik detayları içeren tüm ihtiyaçlarınızda yanınızdayım. Ucuz web tasarım ve teknik konularda almak istediğiniz tüm desteği size 10 yılı aşkın süredir devam eden profesyonel tecrübelerim ile sağlayabilirim.

İsteğiniz üzerine yapılan çalışmada; sitesi bitmeden önce demo sunumu, arge çalışması, site bittikten sonra 3 ay ücretsiz destek de yer almaktadır. Enver Çağlar olarak verdiğim hizmet alanında edindiğim referanslar ise; uyarlar.com, lamiuyar.com, kolis.com ve tatilcity.com olarak sıralanıyor.

Site yaptırmak isteyen kişilere sunacağım teklif ve fiyata dahil olan tüm hizmetleri bana ulaşarak öğrenebilirsiniz. Dijital çağda muhteşem web tasarım sahibi olmak sizi bir adım öne taşıyacaktır. Ayrıca htyazılım da verdiğim hizmetler arasında yer alıyor.

Site yaptırmak ve bu siteden gelir elde etmeyi amaçlayan bir kitleye hitap eden çalışmalarımdan kolayca sizler de yararlanabilirsiniz. Enver Çağlar markası dahilinde tüm dijital ihtiyaçlarınıza cevap bulabilirsiniz.

Muhteşem web tasarım yanı sıra diğer teknik konularda da size yardımcı olmaktayım. Site htyazılım da bu konulara dahil. Ucuz web tasarım ayrıcalığından faydalanmak için şimdi harekete geçin.

 

Çalışma Saatleri

Hafta İçi10:00 - 20:00
Cumartesi13:00 - 20:00
Pazarkapalı

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *

whatsapp