Nazar Düğün Salonu

efor tente

İ.O.S.B. İsteks Sanayii Sitesi c1 Blok No 4 Başakşehir/İstanbul Bagcilar / İstanbul
Ücretsiz Üyelik
Bugün 1 , Ekim ayında 6 ve toplamda 188 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

https://www.youtube.com/watch?v=hyQTa5BhNAE

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

efor tente

İ.O.S.B. İsteks Sanayii Sitesi c1 Blok No 4 Başakşehir/İstanbul

Açılır ve kapanır tente modelleri gergi sistemi ile çalışan ve dış alanlarda kullanılabilen dayanıklı bir sistem olarak yer alır. Uzun ömürlü yapısı ile beraber bu sistemler her türlü mekana uyum sağlamaktadır.

Tenteler cafe ve restoranlarla beraber konutların bahçe ve teras bölgelerinde de kullanılmaktadır. Özel kumaşları sayesinde yazın sıcaktan ve güneşin zararlı ışınlarından sizleri korumaktadır. Bununla beraber kış aylarında yağmurun ve olumsuz hava şartlarından sizleri korumaktadır. Çalışma sırasında açılır kapanır tente modelleri ses çıkarmamaktadır.

İşletmelerin en büyük sorunları arasında yer alan sigara yasağı bu tür alanların karlılığını ciddi anlamda etkileyebilirsiniz. Bununla beraber insanların açık havada oturma ve vakit geçirme istekleri düşünüldüğü zaman bu sistemlerin gerekliliği daha fazla ön planda bulunmaktadır. İşletmeler arasındaki rekabet gün geçtikçe artmaktadır. Bu anlamda müşterilerin isteklerini göz önünde tutan pek çok işletme farklı hizmetleri devreye sokmaktadır. Tente modelleri üzerinde kullanılacak kapama sistemleri ile kapalı mekan oluşturabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde mekanlarınız yaz aylarında açık bir ortam ortaya çıkarırken kış aylarında tamamen kapalı bir ortam durumuna dönüşmektedir. Açılır kapanır tente modelleri dört mevsim kolayca kullanılmaktadır.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *

whatsapp