Nazar Düğün Salonu

Bilge Okul Yazılım ve Bilişim Ticaret Limited Şirketi

KentKooperatif MAh. 1851 sk. Yeni Emniyet 4/2 Şereflikoçhisar / Ankara
Cep Onaylı
Platin Üyelik
Vitrin
Bugün 1 , Ekim ayında 21 ve toplamda 1653 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Bilge Okul Yazılım ve Bilişim Ticaret Limited Şirketi

KentKooperatif MAh. 1851 sk. Yeni Emniyet 4/2

Mobil Uygulama

Anaokulları için Hem android hem de ios işletim sistemi iki adet anaokulu uygulamanın sahibi olacaksınız. Kreş mobil uygulamanız olacak. E kreş sistemi.

Anaokulu mobil uygulama ile işleriniz daha kolay takip edebileceksiniz. Kreş mobil uygulama ile native olarak kodlanmış mobil uygulamanız olacak. Mobil kreş ile okulunuzu mobil hale getireceksiniz. E-kreş yönetim sistemini denemenizi öneriyoruz. E-kreş ile okulunuz daha profesyonel olacak..

 •  Kuruma özel logo ve isim ile mağazadan indirilebilir.
 •  Tamamen native olarak kodlanmış
 •  Anlık mesaj bildirimi
 •  anaokulu Aidat Takibatı
 •  Mobil kreş, E-kreş sistemi

Takip Sistemi

11 Maddeden oluşan planlama yönetimi ile kurumunuzda belirli bir düzen ve aynı ölçüde olan kaliteyi yakalamış olacaksınız. Sınıflar ve öğretmenler arasındaki farkları tek bir sistem üzerinden takip edip aksayan konuları yerinde ve zamanında görüp müdahale edebileceksiniz. Gerekli tedbirleri alarak hem vakitten hem de kaliteden kazanmış olacaksınız.

Anaokulu web sitesi ile tüm sisteme birden sahip olursunuz. Kreş web sitesinin içinde Anaokulu mobil uygulama (Kreş mobil uygulama), Anaokulu otomasyonu (kreş otomasyonu),Anaokulu muhasebe sistemi (aidat takibatı) dahil bir çok özelliğe sahip olursunuz. Anaokulu web sitesi için ayrıca ödeme yapmayın. Ücretsiz anaokulu programı ile hepsine sahip olabilirsiniz. Planlama menüleri sırası ile şu şekildedir;

İnteraktif

Çalıştığımız birçok Anaokulu Kurumu İnteraktif Eğitim modülünü yıllık belli bir ücret karşılığı öğrenci ve velilerin hizmetine sunarak ayrıca gelir elde etmektedir. Bilge okul olarak bu konuda Anaokullarının faaliyet ve planlamalarına müdahale etmemekteyiz. Örneğin 30 öğrencisi olan bir Anaokulu Öğrencilerini yıllık bir defaya mahsus olmak üzere 30 TL ücret karşılığında kayıt edip hem çocukların birçok imkândan faydalanmasını sağlarken hem de kurumlarına ayrıca 900 TL civarında ekstradan bir gelir elde etmektedir.

Web Site

Dört adet Anaokulu web sitesi şablonu, Tam otomasyon sistemi(Anaokulu otomasyon sistemi), Sms - Email Takip Sistemi, İnteraktf Eğitim Yazılımı, 11 maddelik detaylı planlama modülü mevcuttur..

Sınırsız trafik, Sınırsız disk alanı,E Kreş Takip sistemi, Ücretsiz SSL sertifikası, Ücretsiz Alan adı, 1000 adet Sms, Günlük ve Haftalık yedekleme hizmeti her kurum için tanınmaktadır. Anaokul Takip Sistemi, E-Kreş Yönetim Sistemi, Kreş Takip Sistemi, Anaokulu Web Sitesi, Mobil kreş indirme, Anaokulu Mobil Uygulama, Mobil kreş sistemi, Kreş Web Sitesi dahil olarak Full Pakettir.

Size sunduğumuz sistemde dört adet web siteniz olacaktır. Bu anlamda bir ilke imza atıyoruz. Html5 teknolojisi ile tamamen özgün olarak kodlanmış bu sistem ile dilediğiniz zaman web sitenizi hiçbir kodlama bilgisi gerektirmeden kolayca değiştirebileceksiniz. Anaokulu web sitesi için tekrar masraf yapmayın. Kreş web sitesi dahil olan paketlerimizi inceleyin. Mobil kreş sistemi ile anaokulunuza ait E kreş mobil uygulamanız olacak. Uygulamayı mobil kreş indir yapabilirsiniz.

Program Ekran Görüntüleri

Anaokul Takip ve kreş takip sistemi dört modülden oluşmaktadır. Anaokul mobil uygulama,E kreş önetim sistemi, Mobil kreş, Kreş takip sistemi Full anaokulu takip otomasyonu, İnteraktif eğitim paneli. Bunlara ait ekran görntlerini inceleyebilirsiniz.

 

Aidat Takibatı

E kreş yönetim sisteminde kurumunuza profesyonellik katacak bir yazılıma sahip olacaksınız.

Piyasada satılan E Kreş Yönetim Sistemleri ve kreş uygulamaları ile karıştırmayın. Online kreş otomasyonu ve Anaokulu Takip Sisteminde Veli , Öğretmen ve idare olmak üzere üç ayrı girişi mevcuttur. Bu yazılımda en güzel özellik İnteraktif derslerin size ait olmasıdır. Anaokuluna ve kreşe gelir imkanı ve Saygın bir kimlik

Kreş Aidatlarınızı daha sağlıklı takip edebilmek için öğrencilerinizi ilk olarak sisteme borçlu olarak tanıtmanız gerekmektedir. Geciken aidat taksitleri sistemde otomatik olarak gözükür ve SMS gönderme butonu aktif hale gelir. Kreş aidat takibatı ve Anaokulu aidat takibatı sistemde tanımlıdır. Veli panelinden veliler kendi öğrencilerinin aidatlarını detaylı olarak görüntüleyebilmektedir.

 

Paylaşım Duvarı

Her sınıfa özel paylaşım duvarı bulunmaktadır. Özel okul otomasyonu Paylaşım duvarının sağladığı kolaylıklar kısaca şu şekildedir;

 •  Günlük planlamaları daha çabuk şekilde duvara yazarak herkese ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
 •  Günlük yapılacak ödevler için telefon açma, fotokopi çekme vb. formaliteler ile uğraşmazsınız.
 •  Yemek programını ve yapılan değişiklikleri anında paylaşabilirsiniz.
 •  Yapacağınız aktivite veya gezi programları için planlama yapabilir sistem üzerinden kimin katılıp katılmayacağını önceden hesaplayarak detaylı bir program yapabilirsiniz.
 •  Sınıf için faydalı olduğunu düşündüğünüz video veya resim gibi paylaşımları yaparak daha çok Kişinin ulaşmasına imkân veririsiniz.
 •  Çocuğunuz ile ilgili ani bilgilendirme ihtiyacınızı giderebilirsiniz.
 •  Öğretmeninizi takip etme modülü ile kurumda bir gün geçiriyormuş gibi çocuğunuzu daha yakından takip edersiniz.
 •  Mobil uygulama ile entegreli olduğu için ani bildirim sistemi ile her gelişimden haberiniz olur.

Demo İnceleme

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *

whatsapp